• zwinni montażyści // film, video, audio // tniemy w 5 językach // tv, radio, internet

Idea

Pilne projekty realizujemy w rozsądnym czasie.

Pierwsza pomoc

„Dzwoni broker, że jest pusty slot w bloku reklamowym znanej stacji w korzystnej ofercie last minute? Twój szef podjął decyzję, że wasza firma sponsoruje ważne wydarzenie i to ty, masz na szybko wykombinować billboard sponsorski do tv? W ostatniej chwili zapada decyzja, że w spocie na duże targi należy inaczej rozłożyć akcenty w narracji?”

W takich momentach możesz liczyć na mój team: trzeba pociąć istniejący spot, „wymienić” istniejącego lektora albo dograć lektora w innym języku, albo przygotować pliki emisyjne do niemieckiej lub czeskiej telewizji?

Cutter, video/film editor, montażysta

Stworzyłem cutter[hub], by sprawnie realizować projekty, które dla firm są pilne. A także, by zapewnić wsparcie firmom, którym zabrakło mocy projektowych. Mam ponad 25 lat doświadczenia w tej branży. Stoję na czele teamów postprodukcyjnych.

Bazując na swoim doświadczeniu produkcyjnym z krajów niemieckojęzycznych, Danii, Wysp oraz Czech stworzyłem międzynarodowy team, który wspiera mnie, gdy musimy szybko działać. Celujemy w rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się z trakcie postprodukcji. Działamy w pięciu językach, mamy wiedzę o rynkach, na których działamy i wiemy jak się tam poruszać. Z nami nie będziesz pracował koncepcyjnie nad spotem przez pół roku. Nie zamierzamy wymyślać koła. Jesteśmy jednak piekielnie zdolni, szybcy, by pomóc ci osiągać kolejne cele biznesowe.

Sprawdź, jak wzmacniamy Twoje przekazy

Każda podróż wymaga wykonania pierwszego kroku! Śmiało!

Wyślij zapytanie na nasz adres e-mailowy. Im więcej szczegółów podasz, tym więcej konkretnych informacji udzielimy.

Berlin // Hamburg // Szczecin // Warszawa // Kopenhaga // Monachium // Salzburg // Praga // Dublin // Londyn

cutter[hive] i filmyreklamowe.com to marki firmy zajmującej się produkcją i postprodukcją filmową, reklamową i telewizyjną. Od 2006r. oficjalnie supportuje marki pozyskujące klientów na europejskich rynkach: niemieckojęzycznych, Skandynawii, Czechach, Wyspach Brytyjskich. Nasze teamy skutecznie i zwinnie zarządzają projektami wdrożeniowymi, promocyjnymi, reklamowymi i multimedialnymi. Technologia jest naszym sprzymierzeńcem w osiąganiu celów.